Konto Bankowe

Jak na razie jesteśmy stowarzyszeniem zwykłym. I utrzymujemy się z własnych składek członkowskich. By się stać organizacja pożytku publicznego potrzebujemy zrzeszyć powyżej 15 członków. Wtedy będziemy mogli złożyć wniosek do sądu i starać się o uznanie nas, jako stowarzyszenie pożytku publicznego i nadanie KRS.

Ale dziękuję za chęci, jeśli chce pan/pani nas wesprzeć może pan/pani się do nas przyłączyć i uiścić składkę członkowską w wysokości 20 zł rocznie. To by było naprawdę dużo i pomogłoby nam osiągnąć najważniejszy cel; Zarejestrować się, jako organizacja no profit.

I wcale nie musi Pan/pani być mieszkańcem powiatu Kętrzyńskiego. Z daleka mogą być Państwo członkiem wspierającym jak i honorowym, z pełnymi jego prawami.