O nas;

Witam wszystkich.

Jesteśmy Stowarzyszeniem Wędkarskim "OKOŃ". Którego ideą i celem między innymi jest, szerzyć ten wspaniały sport, jakim jest wędkarstwo, po przez organizowanie zawodów wędkarskich dla młodzieży jak i dorosłych, organizować imprezy integracyjne, nawiązywanie kontaktów z innymi instytucjami, organizacjami, firmami propagującymi wędkarstwo. Godne reprezentowanie środowiska wędkarskiego przed władzami i innymi instytucjami. Dbanie o zasoby wodne regionu, jak i środowisko naturalne i estetykę krajobrazów.

Obecnie jesteśmy stowarzyszeniem zwykłym, i mamy ograniczone możliwości. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest, stać się Organizacją Pożytku Publicznego. By to osiągnąć, musimy zrzeszyć większą ilość członków stowarzyszenia, dlatego prowadzimy nabór członków . Umożliwi mam to spełnienie wymogów stawianych przez ustawodawcę, dzięki czemu uzyskamy uprawnienia Organizacji Pożytku Publicznego, zostaną przed nami otwarte nowe horyzonty, możliwość pozyskiwania dotacji na realizację naszych celów statusowych.

Jeśli ktoś wyraża chęć przyłączyć się do nas, prosimy odwiedzić zakładkę "Wstąp do nas"