Poszukuję chętnych do członkostwa w „Stowarzyszeniu Wędkarskim „OKOŃ”.

2012-02-06 11:45

Jesteśmy Stowarzyszeniem Wędkarskim "OKOŃ".

Pragniemy szerzyć ten wspaniały sport, jakim jest wędkarstwo, po przez organizowanie zawodów wędkarskich dla młodzieży jak i dorosłych, czy osób niepełnosprawnych, organizować imprezy integracyjne połączone z piknikiem.

Zadbać o łowiska w naszym regionie, po przez budowę pomostów, slipów,  zadbanie o brzegi i plaże publiczne, wystawianie kontenerów na śmieć w odpowiednich miejscach. Dbanie o czystości wód, by nic trującego do nich się nie przedostawało. Godnie reprezentować przed władzami jak i innymi instytucjami środowisko wędkarskie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, jako członek; zwykły, czy wspierający.  Skontaktuj się z nami, a my z chęcią odpowiemy na każde pytanie związane z naszą działalnością. Jak też możesz odwiedzić zakładkę "Wstąp do Nas"

Kontakt;

Zakładka „Kontakt” / „Napisz do nas” na naszej stronie;